Hızla değişen çağımızda modanın takipçisi olmak ve kendi moda akımını kurgulamak gerçekten zor. Ama bunların hepsinden daha zor olan, kurgulanan bu modayı işletme şartları içerisinde sorunsuz bir şekilde üretmek.

Batmaz tekstil olarak hayal ettiğimiz kumaşları üretebilmek için entegre bir yapı kurduk.

Üretim tesisimizde; İplik ve Kumaş Boya, Sentetik ve Doğal iplik aktarma, armürlü ve jakarlı dokuma işlemlerini dışarıdan bağımsız bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tüm makinelerimiz, gerekli otomasyon yazılımlarına sahip olmakla beraber; tesisimizde değerlendirilen tüm iplik ve kumaş çeşitleri %100 tekrarlanabilirlik ilkesi dahilinde işlem görüyor.

Ele aldığımız her ürünün fiziksel ve kimyasal testlerini uluslararası test standartlarına sahip laboratuvarımızda gerçekleştirip, son kullanıcıya ulaşmadan önce doğabilecek tüm problemlerini gözden geçiriyoruz.

Bu mantık ile ürettiğimiz kumaşlara dokunduğunuzda, hayal ettiğiniz ve gerçekleşen arasındaki farkı her geçen gün daha da kapattığımızı görebilir, bu yolda bize eşlik eden makine parkuru, kapasite ve standartlar ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.